Inteligentny Dom     Wizualizacja - Galeria     Osprzęt - Galeria     Sklep     Promocje     Kontakt

Spokój i bezpieczeństwo dzięki instalacji systemu Automatyki budynku.

Poczucie bezpieczeństwa w domu i obawy o niego, gdy jest pusty, są najważniejszymi troskami, szczególnie gdy jest to dom wolnostojący, ukryty od oczu sąsiadów lub odległy od innych zabudowań. Ładnie wyglądający, nowy dom staje się pokusą dla włamywaczy.

Aby zabezpieczyć dom przed nieproszonymi gośćmi konieczna jest instalacja zaawansowanych, niestandardowych systemów zabezpieczeń, które zniechęcą intruzów od wejścia na teren posesji i uniemożliwią włamanie się do środka. Stosowanie nawet najdroższego systemu zabezpieczeń czy alarmu nie zawsze ochroni dom przed włamaniem, gdyż wyspecjalizowani włamywacze znają słabe punkty systemów dostępnych na rynku.

Mogą też czasem stosować bardzo proste metody, by unieruchomić alarm i włamać się do domu jak na przykład:
Różnorodność pomysłów i sposobów unieszkodliwiania alarmów świadczy o tym, że trzeba stosować metodę paranoika i spodziewać się najgorszego. Sposoby te są coraz skuteczniejsze, więc najlepiej dodatkowo mieć zainstalowaną silną syrenę w ukrytym, niedostępnym miejscu oraz sąsiadów, którzy zareagują na sygnał alarmu, zawiadomią policję, stację monitoringu i właściciela posesji, ograniczając intruzom czas działania do minimum.

Sposoby na zwiększenie bezpieczeństwa w domu:


Inteligentny Budynek eHouse - Zabezpieczenia w systemie Automatyki budynku:Spokój i bezpieczeństwo dzięki instalacji systemu Automatyki budynku.building management
eHouse Home Automation