Inteligentny Dom     Wizualizacja - Galeria     Osprzęt - Galeria     Sklep     Promocje     Kontakt

Inteligentny dom Inteligentny budynek eHouse4CAN sterowniki mikroprocesorowe

Sterowniki eHouse4CAN (eHouse for CAN - Controller Area Network) są mikroprocesorowymi sterownikami Wejścia/Wyjścia idealnymi do instalacji niskobudzetowych gdzie nie ma potrzeby stosowania kilku RoomManagerów, EthernetRoomManagerów, zintegrowanego sterownika rolet,bram, markiz, alarmu (CommManagera) i sterownika kotłowni (HeatManagera).
Mogą one być zastosowane w instalacjach Sterowniki są połączone przewodem ze skrętki UTP-8, która zawiera 2 linie zasilające, oraz 2 transmisyjne.
Sterowniki mogą występować w różnych wariantach sprzętewych (ze względu na zastosowane akcesoria zewnętrzne) i charakter modułów Wejściowe lub Wyjściowe.
Sterowniki charakteryzują się prostotą montażu i mogą być montowane bezpośrednio w puszkach elektrycznych w ścianie gdzie uprzednio umieszczono przewód UTP-8 szeregowo lub w gwiazdę (w przypadku małych instalacji).
Pozwala to na zastąpienie instalacji EIB, KNX i systemów innych opartych na takim samym okablowaniu.
Sterowniki eHouse4CAN łączy się w sieć maksymalnie 128 urządzeń i podłącza do Komputera Linux przez przejściówkę do portu USB lub RS232
Sterownikami zarządza w całości oprogramowanie Inteligentny Dom eHouse Server pracujące na dowolnym linuxie i386, x64, RaspberryPi.
Sterowniki eHouse4CAN posiadają zdarzenia systemowe kompatybilne z "eHouse 1" i "eHouse4Ethernet" i mogą być z nimi integrowane poprzez oprogramowanie eHouse4cServer'a.
Zdarzenia powiązane z wyjściami, wejściami są znacznie bardziej funkcjonalne niż w w sterownikach eHouse1, Ethernet eHouse i nie występuje podział na typy sterownika.
Istnieje możliwość wpięcia modułu radiowego do komunikacji bezprzewodowej w znacznie mniej obciążonych pasmach częstotliwości (868MHz,915MHz Sub-GHz) niż WiFi, BlueTooth, ZigBee itd. Inteligentny Dom eHouse RF

Zasoby sprzętowe sterowników Inteligentnego domu eHouse4CAN
(*) dotyczy modułów wejściowych i "All in One"
(**) dotyczy modułów wyjściowych i "All in One"

Funkcjonalność wyjść sterowników Inteligentnego budynku eHouse4CAN


Funkcjonalność wejść sterowników Inteligentnego domu eHouse4CAN

Inteligentny dom Inteligentny budynek eHouse4CAN sterowniki mikroprocesorowebuilding management
eHouse Home Automation