Inteligentny Dom     Wizualizacja - Galeria     Osprzęt - Galeria     Sklep     Promocje     Kontakt

Inteligentny dom Inteligentny budynek eHouse RF bezprzewodowe sterowniki mikroprocesorowe

Sterowniki bezprzewodowe eHouse RF (eHouse for Radio Freqency - Wireless) są mikroprocesorowymi sterownikami Wejścia/Wyjścia idealnymi do instalacji niskobudzetowych gdzie nie ma potrzeby stosowania kilku RoomManagerów, EthernetRoomManagerów, zintegrowanego sterownika rolet,bram, markiz, alarmu (CommManagera) i sterownika kotłowni (HeatManagera).
Ze względu na bezprzewodową transmisję danych można je instalować nie tylko w nowobudowanych domach i mieszkaniach. Sterowniki mieszczą się w standardowe puszki elektryczne (głębokie). Sterowniki pracują w mało obleganych pasmach częstotliwości Sub GHz 868 lub 915 MHz pracując w sieci MESH dzięki czemu w przypadku braku zasięgu ze stacją bazową sąsiednie sterowniki przekazują informacje utrzymując łączność. Maksymalna liczba urządzeń pracujących eHouse RF w jednej instalacji 250. Teoretyczna liczba urządzeń w sieci 8000. Zasięg kilkuset metrów w terenie otwartym. Zmiana pasma może być uzyskana przez wymianę wpiętego modułu radiowego RF bezpośrednio przez inwestora lub instalatora. Sterowniki pozwalają na: Mogą one być zastosowane w instalacjach Sterowniki z przekaźnikami są zasilane napięciem 6..12V lub bezpośrednio 5V
Sterowniki bez przekaźników (czujniki + włączniki inteligentne) mogą być zasilane bezpośrednio z akumulatora 3.3V-3.7V
Sterowniki mogą występować w różnych wariantach sprzętewych (ze względu na zastosowane akcesoria zewnętrzne) i charakter modułów Wejściowe lub Wyjściowe.
Sterowniki charakteryzują się prostotą montażu i mogą być montowane bezpośrednio w puszkach elektrycznych w ścianie
Pozwala to na zastąpienie dowolnych sterowników instalowanych bezpośrednio w puszkach elektrycznych zarówno przewodowych jak i bezprzewodowych.
Sterowniki eHouse RF łączy się w sieć maksymalnie 250 urządzeń i podłącza do Komputera Linux przez przejściówkę do portu USB lub RS232
Sterownikami zarządza w całości oprogramowanie Inteligentny Dom eHouse Server pracujące na dowolnym linuxie i386, x64, RaspberryPi, BananaPi, BananaPro.
Sterowniki eHouse RF posiadają zdarzenia systemowe kompatybilne z "eHouse4CAN","eHouse RS-485" i "eHouse4Ethernet" "eHouse.PRO" i mogą być z nimi integrowane poprzez oprogramowanie eHouse4cServer'a.
Zdarzenia powiązane z wyjściami, wejściami są znacznie bardziej funkcjonalne niż w w sterownikach eHouse1, Ethernet eHouse i nie występuje podział na typy sterownika.
Istnieje podłączenia sterowników do magistrali eHouse4CAN i praca przewodowa Inteligentny Dom eHouse CAN

Zasoby sprzętowe sterowników Inteligentnego domu eHouse RF
(*) dotyczy modułów wejściowych i "All in One"
(**) dotyczy modułów wyjściowych i "All in One"

Funkcjonalność wyjść sterowników Inteligentnego budynku eHouse RF


Funkcjonalność wejść sterowników Inteligentnego domu eHouse RF

W przypadku instalacji w nowobudowanych obiektach rekomendujemy stosować systemy przewodowe "eHouse LAN","eHouse.PRO", "eHouse CAN"


W takich przypadkach moduły radiowe "eHouse RF" można stosować jako zewnętrzne czujniki, włączniki, zewnętrzne urządzenia wykonawcze aby uniknąć układania przewodów na znaczne odległości.
Inteligentny dom Inteligentny budynek eHouse RF bezprzewodowe sterowniki mikroprocesorowebuilding management
eHouse Home Automation